Hakkımızda


Ati Teknoloji Dış Cephe Görünümü


Kalite Politikamız


Hücresel tedavi bir seçenek olduğunda klinisyene kaliteli, güvenilir ve dünya standartlarında ürün ve hizmet sunmaktır.

Vizyonumuz


Hücresel tedavi ve ileri düzeyde tedavi seçenekleri için kaliteli ürünler üreten, yurt içinde ve yurt dışında ürettikleriyle tercih edilen uluslar arası bir kuruluş olmaktır.

Misyonumuz


Kaliteden taviz vermeden, katılımcı bir yaklaşımla ve müşteri odaklı yönetim anlayışıyla, üretimde GMP kurallarını eksiksiz uygulayan, yenilikçi ve sürekli gelişmeye açık, ülkemizin bu alanda kendisine yeterli olabilmesini hedefleyen bir organizasyon olmaktır.
atigen-cell, aralarında iş adamları, yöneticiler, sanayiciler ve sağlık sektörüne bağlı kuruluşların da bulunduğu bir anonim şirketidir. Trabzon Teknoloji Geliştirme Bölgesinde yer alan atigen-cell, Karadeniz Teknik Üniversitesi bünyesinde Teknokent kurulmasına da öncülük etmiştir.

Dünyada hızla gelişmekte olan rejeneratif tıp ve hücresel tedavi alanında uluslar arası standartlarda ürün ve hizmet sunmayı amaçlayan, İyi Üretim Uygulamaları (GMP) kalite standardına sahip ve Sağlık ve Ticaret Bakanlığı tarafından faaliyetleri kapsamında ruhsatlandırılmış ülkemizin ilk biyoteknoloji şirketidir. atigen-cell kendi alanında ülkemizde ilk olduğu gibi, üretim kapasitesi ve teknolojisi açısından da Avrupa'nın sayılı tesisleri arasındadır.

Hücre ve gen tedavileri alanında dünyadaki gelişmeleri takip ederek sistemini değişikliklere ve yeniliklere göre güncelleyen atigen-cell, hücresel tedavi bir seçenek olduğunda hedef kitlesi olan bilim adamları, doktorlar ve sağlık kurumlarına kaliteli, güvenilir ve dünya standartlarında ürün ve hizmet sunmayı taahhüt etmektedir.

Üretimini yapmak üzere Sağlık ve Ticaret Bakanlığı'ndan ruhsat almış olduğu ürün ve hizmetler arasında Kök hücre, Fibroblast, Kondrosit, Kanser Aşı Üretim ve Kordon Kanı Bankacılığı yer almaktadır.

atigen-cell 2010 yılında özel bir Genetik Hastalıklar Tanı Merkezi'ni de bünyesine katarak ilk şubesini İstanbul'da açmıştır. Üretim, AR-GE çalışmaları ve deneyimleri ile güçlenerek büyüyen atigen-cell'in faaliyet alanları hücre üretimi, kordon kanı bankacılığı, ve genetik tanı altında toplanmaktadır.